אופציה-3.png

בטון היא אפשרות ריצוף עם מראה תעשייתי חלק. הוא יכול להגיע בגוונים שונים, בברק או במט.

יש מספר אפשרויות בריצוף בבטון:

  • מיקרוטופינג – זהו ציפוי בטון מעורב עם חומרים פלסטיים. המיקרוטופינג מונח בשכבה דקה מאוד, רק 3-5 מילימטרים, הרבה פעמים על מרצפות קיימות. מיקרוטופינג הוא עמיד יותר מריצוף בטון מוחלק, ללכלוך, למים וחומצות. יש לו יתרון נוסף על בטון מוחלק - במקרה שיש בעית אינסטלציה שדורשת פירוק חלקי של הרצפה, קל יותר להשלים גוון דומה או זהה אחרי התיקון.

  • בטון מוטבע/בומנייט – הוא ריצוף בבטון באמצעות תבנית. בעזרת אותה תבנית אפשר גם להטביע בבטון טקסטורות שונות וכן להתאים גוון מיוחד. זאת דרך עמידה לייצר מראה של דק בחצר, למשל.

  • בטון מוחלק/בטון מוחלק צרוב – הוא יציקת בטון שמוחלקת למשטח אחיד, וכאן יתרונו במראה ובמהירות היישום. הבטון הוא כבד מאוד ולא ניתן לצקת אותו על מרצפות. בטון מוחלק צרוב הוא בטון מוחלק שבו מוחדרים לבטון חומצות שהופכות את צבע הבטון לבעל גוונים שונים ולא אחידים. אפשר לבחור באיזה גוונים לצרוב את הבטון.  בטון נוטה להסדק קלות אחרי שנים, וקשה להשלים איזור מסוים בו אם נדרש פירוק לתיקוני אינסטלציה.

לעוד השראה מפינטרסט

מחיר

בגלל שהעבודה מורכבת בהתקנת רצפת בטון מוחלק, ומצריכה גישה של משאבת בטון, טווחי המחיר משתנים מאוד בהתאם למקום הספציפי, השטח לעבודה, וגוון הבטון.

מחיר בטון מוחלק נע בין 350-500 ש"ח למ"ר

אולמות תצוגה: חסרים

Created June 2019. Rights reserved. For more information contact -  info@interputz.com